tub naftës stërvitje çeliku

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: $450 - $1000/ton
 • Sasia Min.urdhër: 10 ton
 • Furnizimi Aftësia: mbi 20.000 ton në muaj
 • Port: Çdo Port China
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Etiketat e produktit

  HYRJE E PRODUKTIT

  Standardi i tubave:  PI 5L Tub çeliku për sistemin e transportit të tubacionit

                             ASTM A106 Çeliku i karbonit pa probleme për shërbimin me temperaturë të lartë

                             JIS G3454,G3455,G3456 Tuba çeliku me karbon

                             DIN1629/EN10216-1 Tuba pa tegel prej çeliku jo aliazh

                             EN 10208 gypa çeliku pa tegel PER tubacionet per lengje

  Fundi i tubit:  skajet katrore (prerje drejt, prerje sharre dhe prerje me pishtar). ose i pjerrët për saldim, i pjerrët, 

  Sipërfaqja:  E lyer pak me vaj, e galvanizuar me zhytje të nxehtë, e galvanizuar me elektronikë, E zezë, e zhveshur, Veshje llak/Vaj kundër ndryshkut, Veshje mbrojtëse (Epoksi i katranit të qymyrit, Epoksi i lidhjes me shkrirje, PE me 3 shtresa)

  4

  Paketimi:  Priza plastike në të dy skajet, tufa gjashtëkëndore max. 2000 kg me disa shirita çeliku, Dy etiketa në secilën pako, E mbështjellë me letër të papërshkueshme nga uji, mëngë PVC dhe thasë me disa shirita çeliku, Kapele plastike.

  Testi:  Analiza e komponentëve kimikë, Vetitë mekanike (Forca e fundit në tërheqje, forca e rendimentit, Zgjatimi), Vetitë teknike (Testi i rrafshimit, Testi i përkuljes, Testi i fortësisë, Testi i ndikimit), Inspektimi i madhësisë së jashtme, Testi hidrostatik, TESTI NDT (TEST ET, TEST UT )

  2
  3

 • Previous:
 • Next:

 • Produkte të ngjashme